Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-19, 22:05   #3897
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
kathy579 a skad przypuszczenia,że to drogeryjna farba własnie,że nie- farba profesional by fame sie zwie jak dobrze kojarze wiec moze czas trzymania ? miał znaczenie czy proporcje hmm ? czy ktos mi pomoze to ogarnąć
farbowałam w proporcji pół tubki farby plus dwie połówki utleniacza wiec 1;2

P.S kolorek masz fajniusi musze poczytac jakim cudem to zrobiłaś i czy jest szansa na ciemniejszych włosach
Farby drogeryjne (w większości) nie mają refleksów po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ciągu a ty zasugerowałaś 743 więc skojarzyło mi się z Loreal Excellence stąd to przypuszczenie.

Myślę że przyczyn może byc wiele począwszy od tego że np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego że kolor wyjściowy włosów jest za ciemny. Może byc też tak że włosy nie są podatne i potrzebne by było lekkie rozjaśnianie.
Jeśli chodzi o moje włosy to nie od razu uzyskałam teki kolor jaki mam teraz, mój kolor bazowy to ciemny brąz - na początku stosowałam miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobiłam delikatny jasny balejaż i przeszłam na poziom 7. To było dość dawno więc włosy traktowane balejażem są już ścięte, ale tak właśnie schodziłam z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz włosy po długości są już jasne a ciemny odrost tuż przy skórze malowany 8.44+7.44+6% jest jasną rudością pasującą do całości.

-

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Kathy piękny ten Twój kolorek
Chyba dam spokoj majirel 7,44 i pojedyncze kolory i tez zrobie tą mieszanka Vitality's 7,44+8,44 pol na pol tak jak Ty robisz..bo mysle ze samo 7,44 moze wyjsc ciemno a to 8,44 bedzie ciut za jasne...
Bo ja mam naturalne odrosty tak na poziomie 4-5(ciezko mi okreslic, ale chyba bardziej 5) myślisz ze na 6% wodzie da rade?
Dziękuję.Ja mam odrost mniej więcej tak jak ty i ładnie łapie, moje włosy są dość podatne jeśli chodzi o koloryzację.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 22:27
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora