Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-05, 22:07   #4650
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
coś fajnego, nowego dziewczyny testujecie? jakie bb się u was sprawdzają w takich temperaturach?
U mnie nic się nie dzieje ze Scandalem. Jest na miejscu, nie spływa, nie warzy się

I o dziwo zaczął zgrywać się w końcu z filtrem od Misshy. Już sama nie rozumiem od czego to zależy, ale dziś wyglądał przepięknie na twarzy.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Używam The History Of Whoo Whitening Sun Cream SPF45 PA++ i Sulwhasoo Snowise Whitening BB SPF 50+ PA+++. Chroni dobrze, po trzech słonecznych dniach nie opaliłam się, nie zauważyłam zaczerwienia i skóra długo pozostaje matowa.

Filtr nakładam w małej ilości, na pewno nie w takiej jakiej ma być, po około 10 minutach nakładam krem BB. Azjatyckie filtry mnie jeszcze nie zawiodły.

Wcześniej używałam Innisfree eco safety no sebum sunblock i byłam z niego bardzo zadowolona, The Face Shop Natural Sun Power long-lasting Sun Cream zapchał mnie koszmarnie, wszystkie Misshe mnie podrażniły, Hera Sun Mate Daily za bardzo się świeciła. Lubię jeszcze Hera Sun Cover Leports SPF 50 PA+++, męski krem, ale moja skóra lubi męskie kremy BB i filtry. Nie są świecące i klejące.

Teraz zastanawiam się nad którymś z filtrów The Saem.



The History Of Whoo Whitening Sun Cream SPF45 PA++, łatwo się rozprowadza, jest delikatnie rożowawy, nie bieli.
Około 1,40zł za próbkę.
A jak z ich wydajnością? Bo ceny na ebayu widziałam tak od ok. 150 zł. Filtr był bodajże w ilości 60 ml, bb krem 30g, więc dla mnie trochę mało jak za tę cenę, dlatego zastanawiam się jak ich zużycie. U mnie bb kremy szybko się kończą, chociaż używam mało. Czasem nakładam dwa razy dziennie.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora