Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Belissa ?
Wątek: Belissa ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 09:06   #354
malenkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Belissa ?

Hej! Jestem po kuracji 4 miesiecznej (2 opakowania belissy po 60 tabletek) i musze powiedziec, ze jestem zachwycona. Pisałam juz o tym wczesniej gdzies na wizazu, ale zapomniałam dodac co jeszcze robilam, aby poprawic stan wlosow, paznokci i cery(niestetety cera przez okres brania tabletke nie byla w najlepszym stanie, ale to dlatego, ze oczyszczal mi sie organizm. teraz jest ok

Wlosy:
1) stosowałam kuracje JANTAR (szampon+wcierka+odzywka)
Wcierałam jantar przez okolo 3 tyg. Na tyle podobnie starczyla odzywka, a szampon na troche dluzej.
2) olejowałam wlosy (sporadycznie)
3) obecnie uzywam BIOVAXA (szampon, maska, odzywka)
4) czasami plukanki z siemienia lnianego lub maska z siemienia lnianego
5) czasmai laminowanie

Paznokcie:
1) Przede wszystkim EVELINE 8w1. [!!!] zanim zaczniecie stosowac dokladnie zapoznajcie sie z ta odzywka, poniewaz moze przyniesc niechciane efekty... (duzo mozna przeczytac na wizazu o tym)
U mnie odzywka zadzialala ok. Zuzylam 1 opakowane, teraz jestem w 3/4 drugiego, jednak przeszłam na nail teka. Paznokcie zaczynaja mnie bolec, wiec wole nie ryzykowac z eveline...
2) czasami olejowanie
3) regularne pilowanie

Cera:
Tutaj jak juz pisałam byl problem...co chwile cos wyskakiwało i nie bylam zadowolona z efektow, ktore te tabletki przyniosly na mojej buzi... NIGDY nie mialam problemow z cera, zawsze byla ladna, gladka, czasem (raz na miesiac) pojawiala sie jakas niespodzianka mala, ale to wszystko. Teraz zauwazylam, ze juz jest ok, ale nie moge powiedziec, ze jest lepiej niz bylo rpzed kuracja, poniewaz wtedy tez bylo ok...

Mimo wszystko polecam belisse na wlosy i paznokcie, ktore sie poprawily. nawet moj facet to widzi!!
malenkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując