Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Belissa ?
Wątek: Belissa ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-19, 20:48   #356
Karolkaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Karolkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 19
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez bozen22 Pokaż wiadomość
2 tygodnie po porodzie zaczęłam brać od nowa tabletki Belissa na włosy, skórę i paznokcie. Przez ten cały okres kondycja moich włosów była rewelacyjna. Nie wypadały mi, szybko rosły cera też była ładna jedynie na paznokcie mi nie pomogły nie widziałam takowego rezultatu. Kiedy tabletki się skończyły nie brałam przez jakiś miesiąc i stan włosów tak się pogorszył że mała głowa wszędzie w domu wiły się kłęby moich włosów, nie wspomnę co było pod prysznicem...jedna wielka masakra. Mam długie włosy i trudno mi o odpowiednią pielęgnację. Używałam odżywki Nivea ale nie sprawdziła się w ogóle. Po niej miałam jeszcze bardziej przetłuszczone włosy na czubku ... wyglądało to tak jakbym włosów nie myła przez tydzień, zakupiłam ponownie Belissę i zobaczymy jakie będę efekty mam nadzieję, że pomoże tak jak po porodzie. Muszę jeszcze zaznaczyć iż włosy myję codziennie możliwe że przez to są takie osłabione, od czasu do czasu też używam suszarki... osobiście belissę polecam kiedy jej zażywałam byłam bardzo zadowolona
Jeżeli chodzi o przetłuszczanie się włosów u nasady. To proponuję nakładanie odżywki od ucha w dół.


Sent from my ST21i using Wizaz Forum mobile app
__________________
Pozdrawiam
Karolkaaaaa
Karolkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując