Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-18, 18:00   #3541
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Trochę tego nie rozumiem, nie wiem jakie kolory mi pasują, właśnie dlatego chciałabym się dowiedzieć jakim jestem typem i na tej podstawie określić pasujące do mnie barwy. Po co komu określanie typu kolorystycznego, jeśli ma pełną wiedzę na temat tego w jakich odcieniach jest mu dobrze? Dodam, że kompletnie nie mam oka jeśli chodzi o kolory.
Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Nie rozumiem troszkę, po co określać typ, skoro zna się wszystkie kolory, które nam pasują?
Nikt nie odczyta z nikogo jak ze szklanej kuli jakim jest typem kolorystycznym. Typ kolorystyczny poznaje się porównując jak twarz reaguje na różne kolory i ich odcienie.

Na tym polega analiza kolorystyczna - na przymiarkach.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
A gdzie napisałam, że się znam?
Zdanie: "Nie rozumiem troszkę, po co określać typ, skoro zna się wszystkie kolory, które nam pasują?" nie dotyczy mnie, ale ogólnej idei szukania swojego typu kolorystycznego.

Chcę określić swój typ kolorystyczny, żeby wiedzieć jakie kolory mi pasują. Żeby jednak to zrobić, muszę ustalić pasujące do mnie kolory xD ciekawe jak
tak samo jak ustalasz dobrze leżące jeansy, pasujące szminki i dobry szampon - próbujesz. W przypadku kolorów na początku trudno uchwycić te "dobre" i te "złe" dlatego trzeba porównywać i zestawiać różne, aby określać "lepsze" i "gorsze" i w ten sposób mw określić chociaż odpowiedzi na pytania z 1 postu. Inaczej nikt nie jest w stanie nic Ci pomóc.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora