Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-08, 20:59   #1683
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

[quote=maja55;6531711]Ooo - to brązer dla mnie - jeśli jest miękki, nie pomarańczowy i ma drobinki Czy mogłabyś porównać kolor tego brązera do jakiegoś innego np. ziemi lavertu, brązera clinique lub chanel? Generalnie chodzi mi o to czy brązer nie posiada czerwonego pigmentu. Większość brązerów nie nadaje sie w moim przypadku do nakładania na większe partie twarzy (oprócz lavertu) bo robi ze mnie "indianina". W świetle perfumeryjnym natomiast wszystkie brązery są piękne, śliczne i idealne więc wolałabym nastawiać się na konkretny produkt, zamiast cierpieć z powodu oczopląsu.





Maja55, niestety nie mogę tego brązera porównać z żadnym przez ciebie wymienionym, to właściwie mój pierwszy tego typu kosmetyk. Wcześniej miałam tylko jakiś z Sephory. Metodą prób i błędów, czyli mazania się różnego typu specyfikami, doszłam właśnie do Estee Lauder.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując