Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-16, 16:18   #1785
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje również za tą informacje, zawsze się moze przydac, ale jak bede kupowac kolejne pędzle, to chyba też kupie w salonie, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. Nie wiedziałam, że orginalne też mogą miec ten metal czarny.

luizinha powiedz mi jeszcze prosze jedną rzecz: czy pędzle z kompletów mogą miec zamiast oznaczenia SE oznaczenie SH?
SH to short handled, czyli z krotka raczka (nie wiem czy w pedzlach to sie nazywa raczka, ale chyba wszyscy wiedza o co mi chodzi) te pedzle czesto sa fajnie dekorowane, chyba byl taki jeden z kolekcji fafi z jakims rysuniem na raczce. temptalia twierdzi, ze SH jakoscia (cena pewnie tez) nie odbiegaja od pedzli dostepnych w regularnej sprzedazy. SH to raczej pedzle sprzedawane pojedynczo.

SE to special edition - tez sa krotsze, ale zwykle sa sprzedawane w komplecie.

normalne pedzle i SH sa robione recznie, a SE maszynowo (znow info za temptalia). jednoczesnie temptalia twierdzi, ze roznica w jakosci jest niewielka/zadna jesli chodzi o posczegolne pedzle. od siebie moge dodac, ze te ktore mam (niebieskie advanced brushes z kolekcji colour forms) sa bardzo dobre, nie wypada z nich wlosie. szczegolnie lubie 187, 219 i 212. Pozostale 275 i 168 sa niezle, ale nie uzywam ich do kazdego makijazu.

dalej sprawdzajac temat, okazuje sie jednak ze osobno sprzedawano pedzle sygnowane SE po dosc normalnych cenach 20-40dll za sztuke (kolekcja stylistics-swoja droga piekne opakowana).

ogolnie rzecz ujmujac sa SE i SH, pedzle SE zwykle sa sprzedawane w zestawach a SH pojedynczo, ale nie ma reguly. moze nevada wie jeszcze cos na ten temat...

przy okazji jeszcze jeden link do zeszlorocznej swiatecznej edycji pedzli:
http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...-2007#more-676
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora