Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 12!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-15, 07:04   #1316
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 12!

Dzień dobry [emoji6] my dziś lecimy do mojej chrześniaczki [emoji4]
Wczoraj byliśmy u znajomego na urodzinach.

Jego matka jest taka trochę zwariowana na punkcie naturalnych metod leczenia. Ziółka i te sprawy. I wyszedł temat o dzieciach i mówi, że gdybym kiedyś miała problem z zajściem w ciążę mam przyjść do niej. Ona zna świetny sposób plus do tego jest dobry środek chińskiej medycyny, który nazywa się perły księżniczki. Słyszałyście o tym? Z ciekawości poczytałam. W paczce jest 6 niby tamponow. Pierwszy tampon wkłada się zaraz po miesiączce. I zmienia co trzy dni. Ma to na celu oczyścić pochwę z toksyn, wyrównać ph, pomoc w udrożnieniu jajowodów, dobrze działa przy torbielach, endometriozie itp. no ogólnie oczyszcza łono że wszystkich złych substancji i przygotowuje je do zapłodnienia. Brzmi dosyć dziwnie i jakoś do mnie nie przemawia. 🤨 Gdzieś tam ma udowodnione działanie i ona sama mówi, że jej się udało z tym zająć w ciążę po 3 latach. Poleciła koleżanka i teraz każda cieszy się maluchem. [emoji848] Chociaż mówiła o tym tak przekonująco, że chyba, gdy będę mieć problem to pojde do niech dokładnie wysłuchać jej sposobów [emoji57]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora