Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 19:28   #4208
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w MAC-u Zaczęło się od YouTube, potem to forum i... wpadłam jak śliwka w kompot. Kupiłam już Cream Colour Base (Pearl), Paint Pot (Painterly), korektor Studio Finish spf 35, FIX+, pełnowymiarowy pigment Naked i kilka odsypek z All i 3 pędzle: 239, 217 i 187. To chyba dobry początek prawda? Na razie zbankrutowałam, ale przymierzam się od zakupu cieni prasowanych i paletki 15. Przeczytałam cały ten wątek, ale nadal nie jestem przekonana. Opłaca się kupować cienie MAC? Są naprawdę lepsze od innych? Mam cienie Lancome, Dior, Inglot i różne tańsze. Prawdę mówiąc Diory są jak na razie wg mnie najlepsze. Napaliłam się na cienie MAC-a i dlatego proszę o szczerą opinię. Jeden kosztuje 45 zł, a ja nie chcę upadłości ogłaszać
Cienie MAC to moje ulubione, jestem maniakiem cieniowym testowałem chyba wszystko co na rynku, MAC to jak dla mnie cienie idealne, trwałe, dobrze napigmentowane, lekko tepe w konsystencji dzieki czemu masz nad nimi kontrole, jak juz dziewczyny napisały wymagają wprawionej ręki i troche cierpliwości. Masz rózne konsystencje wiec jedne polubisz bardziej a inne mniej, ja na przykład bardzo lubie Matte, Veluxe Pearl, Satin, Velvet a raczej nie przepadam za Velux i Matte2

Dobrze współgrają z bazą ArtDeco i dobrze aplikują się na mokro

Właśnie kończe układać trzecia 15-stkę i chyba znajde jeszcze pare kolorów zeby stworzyć kolejną
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora