Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę "biochemiczki" o szczegółową poradę !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-26, 12:17   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Proszę "biochemiczki" o szczegółową poradę !!!!

[quote=MargosR]Witam!!!
Mam 34l , jestem mamą karmiącą i chciałam zapytać czy: /tylko na mnie nie krzyczcie, bo wiem ,że powinnam dokładnie wszystko przeczytać, ale naprawdę nie mam czasu - korzystam tylko z kompa między karmieniem a prasowaniem!!!/
1.stosując kremy z b. wysokimi filtrami np. LPR DP 50 +powinnam na dzień stosować jeszcze mając cerę naczyńkową , mieszaną /świecąca strefa T/ krem typu , na noc stosuję Juwit, pod oczy też/nie wiem czy dobrze ?/ Nie będę już wpominać o cellulcie na udach.... to co można stosować to za lekkie....
A co ewentualnie później po zakończeniu karmienia ?[quote=MargosR]


na początku gratulacje że fajnego babaska masz!!!!


więc
1.juwit najlepiej jest stosować przed nałożeniem kremu z foltrem , ale jesli Tobie odpowiada bardziej wieczora\em to nie ma przeciwskazań jakichś żelaznych, ale lepiej jak już pisałam rano przed filtrem. dobrze byłoby używać Antirougeurs skoro masz cerę naczynkową i mieszaną czyli dla Twojej skóry ten Antirougeurs Emulsion Legere .filtry najlepiej byłoby uzywać tej samej firmy czyli Avene. ja również stosuję juvit i nie ma przeciwskazań zeby nie używać go w okolice oczu też. na celulit na udach masz wiele możliwości, ale wybieraj dla kobiet w ciąży i karmiących np mustella, babydream, żel przeciw rozstepomi cellulitowi ATW, seria pharmaceris M erisa. oczywiście naprzemienne natryski zimną i ciepłą wodą w kierunku serca, czyli od dołu ku górze. jeśli nie masz rozszerzonych naczynek na nogach również z pomocą przyjdzie Ci rękawica sizalowa.po zakończeniu karmienia możesz dalej używać kosm dla kobiet w ciąży
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując