Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę "biochemiczki" o szczegółową poradę !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-27, 10:17   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Proszę "biochemiczki" o szczegółową poradę !!!!

Cytat:
Napisane przez MargosR
2. Co do mojego męża to jego twarz wygąda tak gólnie tłusta cera/ a w te upały okropnie!!/trochę wykwitów,rozrzerzone pory dookoła nosa , popękane naczyńka lekko na policzkach -siateczka a, na skrzydełkach nosa wyraźnejsze, większe już żyłki /dobrze, że nie widzi tego co tu wypisuję hi hi !!!!!/. Po każdym goleniu ropne krostki , czasem trochę zaczopowane pod skórą / no, no ależ jestem szczegółowa-ktoś bardziej obrzydliwy nie dotrwa do końca, ale miało być dokładnie to jest!!/.
Oto moje dylematy !!! Bardzo na Was liczę!!
Pozdrawiam
Małgosia
jeśli chodzi o skórę Twojego męża , to tak jak napisałam wyżej z tym zapaleniem mieszków włosowych. cere Twojego lubego trzeba traktować jak wrażliwą przez te naczynka. na wzmocnienie naczynek proponuję serum z wit C, to dobrze wiesz jak to stosować. jeśli nie chce w tak tłustej postaci to jest jeszcze cevikap- jest na bazie wody i nie pozostawia tłustej "bazy". ogólenie wybieraj kosmetyki apteczne, gdyż sa skuteczniejsze i takie serie jak vichy, iwostin, LRP, Avene zawierają wodę ternalną która dodatkowo pozytywnie wpłynie na naczynka i wszystkie serie apteczne są testowane na wrażliwej skórze!do oczyszczania twarzy może być Toleriane z LRP do ksóry szczególnie wrażliwej , co do kremu to również z tej samej serii LRP Toleriane tyle że o konsystencji lekkiej ze względu na tłusta skórę.krem zmniejsza przekrewienia i zaczerwienienia, ma lekką szybko wchłaniającą się konsystencję. dobrze sprawdza się też krem rosaliac , to jest na czynka z tym że ma lekko zielonkawe zabarwienie, zeby trochę ukryć żyłki . ze względu na skórę tłustą i występowanie rozszerzonych naczyń krwionośmych poleciłabym również effaclar k LRP na tłuste partie z rozszerzonymi porami . kwasy AHA definitywnie odpadają ,bo podrażniają dodatkowo kruche naczynka. z iwostinu krem na naczynka , miejscowo na pryszcze iwostin żel punktowy purritin, żel do mycia twarzy purritin. Vichy Mag- c nawilżająco wzmacniający żel-krem, aktywny koncentrat zwalczający niedoskonałości bezpośrednio na zmiany zapalne.


a co do białych ropnych punkcików w mieszkach włosowych to jak pisałam w poście wyzej- jeśli się utrzymują dłużej niż ok 3 tyg do odermatologa najlepiej.ale najpierw postawcie na delikatne , ale skuteczne oczyszczanie twarzy.
pozdrawiam!!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując