Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 21:57   #702
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dodslam tez do koszyka wizyyowki iherbu ale mi je skasowali przed wyslaniem. Bylam zla bo ich wartosc wskakiwala mi podwyzszajac wartosc rzeczywista paczki.musialam wiec cos wywalic z zamowienia zeby mi vatu i cla nie dowalili. Wartosc realna wizyyowek to bylo zero bo byly gratisem. W efekcie ich nie dostslam, co mnie wkurzylo. Mial ktos jakies cyrki z gratisami? Chodzi mi o to czy podwyzszaja wam wartosc zamowienia przez wartosc gratisu, nawet jezeli za niego nie placicie? Pytam, bo byly tam jakies gratisowe suplementy ale teraz boje sie ich dodawac do kosxyka w obawie przed zwiekszeniem wartosci paczki... Paranoja jakas :/
A ile dodałaś tych próbek? Bo przysługuje tylko jedna gratisowa, za każdą następną się płaci.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
http://www.iherb.com/Thayers-Rose-Pe...5-ml/6792?at=0 tonik mi sie skonczyl wiec postanowilam wyprobowac to cudo. Taki sobie. Bez alkoholu wiec delikatny.

dlugo polowalam na ten krem do rak i jestem zachwycona! Kupilam sobie ostatnio Welede z rokitnikiem do rak majac nadzieje ze zastapi mi mojego ukocganego dr Schellera z rokitnikiem. Kicha! Po dluzszym uzywaniu fanka nie jestem. Za to trn krem jest super - szybko sie wchlani ale nie na tyle, ze trzeba poprawiac smarowanie jak po tamtym kremie. Swietnie nawilza i cudnie pachnie ale nie straszliwie namolnie jakos Polecam dla suchlapcow!
Też dumałam nad tym tonikiem. Miałam nadzieję, że będzie trochę nawilżał.

Co do kremu - naprawdę ładnie pachnie? Nie za mocno? Na iherbie niektórzy narzekali, że zapach jest zbyt przytłaczający i pachnie jak spalona dynia.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-08 o 22:05
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując