Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 13:14   #2046
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szkoda, gdyby Ci nie pomogło, u mnie pod tym względem efekty były spektakularne, właściwie już po pierwszym użyciu widziałam różnicę, skutki kuracji tym serum są u mnie widoczne do dzisiaj więc trzymam kciuki, może w końcu ruszy
To mnie załamałaś, myślałam że serum mysi się rozkręcić. Wyląda na to, że w moim przypadku po prostu nie działa.

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Sylveco jednak mnie zapchał, chociaż zapowiadał się tak fajnie
Chętnie oddam, daj tylko znaka na PW
...
O! Wtrącając się w Waszą rozmowę, cieszę się że nie jestem jedyna której Sylveco nie pasuje. Ja miałam Lekki rokitnikowy i choć nie złapałam go na zapychaniu, nie zdziwiłoby mnie to. W moim przypadku kremik rozpulchniał skórę i powiększał pory .Kto wie czy gdybym go nie odstawiła nie wysypałoby mnie

Co do wyrzuconych kosmetyków, jestem właśnie po takiej rewolucji. Część mi nie odpowiadała, części z racji ciąży nie mogłam używać. W ten sposób moja mama dostała reklamówkę kosmetyków i drugą moja przyjaciółka. Następnym razem chyba rzeczywiście założę wymiankowy wątek
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora