Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 14:16   #2051
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Oj tam, wcale duzo czasu nie potrzeba, chyba ze aż tyle zbędnych kosmetyków posiadasz?

Chyba będę musiała zrobic w kosmetykach kolejna rewolucję bo powoli zaczynają się spełniac moje najgorsze obawy czyli reakcja alergiczna na aloes. Pamiętam jak kiedys ktos tutaj pisał ze po glince bodajze z aloesem miał cala twarz usiana krostkami, kto to był? Mam podobnie tylko ze problem pojawia się wyłącznie na nosie i w okolicy ust. A prawie wszystkie moje kosmetyki maja aloes w skladzie na pierwszych miejscach
No dla mnie byłoby to dużo czasu, dużo bubli nie posiadam, ale jeśli przypuśćmy byłoby sporo chętnych na wymianę, to już się zaczną schody

To chyba Kasik (dawno jej tu nie było). Aloes jest często uczulający, ale jeśli kupujesz produkty z miąższu aloesu, ekologiczne i certyfikowane to ryzyko alergii jest niewielkie. Ja tak mam, że w tanich i niesprawdzonych produktach aloes prawie zawsze mnie uczulał, unikałam jak ognia, ale jak zaczęłam zgłębiać temat to od tego czasu krzywdy mi nie robi
Korah jest offline Zgłoś do moderatora