Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 10:50   #2067
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz z tym serum trudno określić, akurat mam spory przyrost w tym regionie i wszystko pięknie jest jędrne Wolę jednak zapobiegać, bo strach pomyśleć co będzie po karmieniu.

Kremik do brzuszka za to rewelacyjny. Chyba najlepszy kosmetyk to brzuszka, jaki miałam
Cudownie by bylo gdyby przy odchudzaniu biust rosl
ja niestety mam skonnosci do rozstepow przez te problemy z hormonami
Na tydzien wege Gaia szykuje promocje wiec moze zakupie jeszcze ten kremik do brzuszka mimo iz w ciazy nie jestem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia xlasha nawet zdarza mi sie uzyć napewno ładnie wydłużył rzęsy czekam na zagęszczenie ale różnica w długości duuuuża!
jesli zdarza Ci sie uzyc to juz duzy sukces w Twoim przypadkuJak skoncze swoja odzywke to moze sie skusze na xlasha W sumie moja odzywka tez ladnie wydluzyla rzesy ale za chiny nie chce isc zagescic dziura jak byla tak jest nadal
A jak tusz do rzes? nadal jestes zadowolona? wstawisz zdjecia porownawcze?
Za tydzien jade na targi kosmetyczne moze beda tam jakies promocje na xlasha i stoiska z kosmetykami naturalnymi

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-24 o 10:53
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora