Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 18:54   #432
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mi też coś tak wyżarło sloiczek, serio. A jak probowalam umyc to ani olejem ani mydlem ani plynem do mycia naczyn nie poszlo Nie pamietam jaki bb to byl ale na pewno o tym pisalam

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ja wolę zmywać wszystko olejkami Nawet jeśli nic nie mam na twarzy to wolę ją umyć olejkiem, mimo że mam cerę mieszaną i większość moich znajomych puka się w czoło jak mówię, że używam olejków do mycia buźki.
Ale co tam, w końcu znalazłam metodę, która mi nie wysusza mordki i na upartego mogę nawet kremu nie nakładać potem

Asmenaa nawet nie wiesz jak mnie nosi Co godzinę sprawdzam gdzie jest paczka W tym momencie nadal jest w mieście nadania, gdzieś pod Seulem
Kurde, nawet jak bebiki zamawiałam to tak na nie nie czekałam jak na tego Mizona
A Skinfooda to bym chciała, tylko jak ty to widzisz?
Ja bardzo się polubiłam z mydłem Aleppo, bardzo. Wlasnie leci do mnie drugie

Haha ja tez zawsze nie moge się doczekac jak leci do mnie jakas paczka szczegolnie jak leci zza granicy (bo dluzej schodzi).

Normalnie Ty dasz adres a ja wysle

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

przejrzałam milion swatchy na necie i on dla mega bladziocha będzie sporo za ciemny, po utlenienu na jakimś porównaniu z innymi bb zrobił się nawet ciemniejszy od Bio Essence platinum-który dla mnie był ze trzy tony za ciemny takie info dla dziewcząt na poziomie misshy #13 i jaśniejszych. Elemong też był mi za ciemny i w życiu nie nazwałabym go kredowym zaczynam zazdrościć średnio jasnym cerom mają większy wybór bb jeśli chodzi o kolor
Dla mega bladziocha na pewno bedzie za ciemny
a Elemong to taka rozowa kreda ja wygladam w nim jak trup

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dostałam informację, że puder Skin79 all day sun już nie jest produkowany

Asmenko i gdzie jesteś? zachwycasz się nad efektem czy opłakujesz?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Ciekawe czemu nie produkują?
Pewnie tak samo wycofali moje maski ze skinfooda... a takie tanie i dobre byly

Powiem szczerze, ze po calym dniu jestem zadowolona. Mam swatche i wrzucę trochę później bo teraz siedzę w skarpetkach na nogach (czytaj: peeling)

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A ja ktoryms momencie jak spojrzalam do wnetrza szuflady wypelnionej rzeczami z rozbiorek i nie tylko, to stwierdzilam, ze nie kupuje juz zadnych BB ani probek, dopoki nie zuzyje tego wszystkiego... wiec zuzywam i obecnie pol szuflady jest juz puste Chociaz czesc rzeczy zdazyla juz zeschnac... co za strata pieniedzy
Niestety też to zauwazylam kilka sloiczkow a raczej ich zawartosc jest zeschnięta
ale plus jest taki, ze mniej do zuzywania
a tak naprawde to ja nigdy nie zuzyje tych bb musze porozdawac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując