Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-01, 05:15   #2563
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej doświadczone dziewczyny po Cosmelanie
To warto czy nie warto? Mam 33 lata i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem. Teraz kusi mnie podwójnie bo mam możliwosci finansowe, ale
- moje przebarwenia nie są póki co koszmarne
- jestem osobą średnio regularną tzn. póki po zabiegu będzie wymagane stosowanie czegoś to będę to stosować, ale dobrze wiem, że np. nie będę przez kolejnych 5 lat za każdym razem gdy pojawi sie jakieś słońce wrzucała na siebie filtru bo zwyczajnie będę zapominała

Jedynm słowem polecacie czy nie? Czy przebarwienia powracają? Czy są gorsze niż te z którymi się szło? ( czy jednak mniejsze?) Czy jak tylko przestanę stosować krem cosmelan 2 to mogę się spodziewać że ekspresowo mnie znów obsypie?
Filtr to podstawa czegokolwiek przy przebarwienia. Czy to profilaktyki czy walki z nimi. Jak ci się nie zechce smarować codziennie (kremem czy podkładem tez nie smarujesz?) to według mnie nie masz po co brać się za cosmelan. On dla tych naprawdę okropnie plamistych jest. No i naprawdę uwrażliwia skórę.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując