Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-08, 19:43   #555
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aż strach do takiej pójść- mają się za profesjonalistki a później wychodzą takie buble, że szkoda gadać... Zauważyłam też, że pojęcie estetyki paznokci jest mocno zaniżone - nie wiem czego to kwestia, ale dojeżdżając na uczelnię baaardzo często widziałam dziewczyny z hybrydami/przedłużkami niestarannie wykonanymi - przy skórkach katastrofa,, nie wspominając już wyglądu samych skórek... niemiłosierne buły, paznokcie grube, nienaturalnie odstające, szponiaste. Uwierzcie, że dziennie przynajmniej kilka w/w jednostek dane mi było widywać, także to nie był jeden czy dwa przypadki.
Tego się właśnie boje o moje dbam maziam je oliwkami kremami i innymi cudami byleby tylko jako takie urosły i wytrzymały. Bo poszperałam w internetach w kwestii przedłużania paznokci rosnących w górę i dla większości wypowiadających się "stylistek" paznokcie takie są niczym wybryk natury, a pomysłów na ich przedłużenie co nie miara A mnie również drażnią wszelkie buły i pagóry zanim bym doszła do tego ołtarza to pewnie połowę bym obskubała
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując