Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 07:10   #1152
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


czekam na buty zamówione z eobuwie
dzis już wtorek a oni wciąż czekają na wpłatę
i kufa słusznie, zapomniałam zapłacić



Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Właśnie miałam napisać dokładnie to co Martusia "jak nie, jak tak".

Poważny człowiek jestem to nie napiszę, że w mojej główce pojwił się przez moment pomysł zakupu cleansera skin79 jako zakupu uzupełniającego. Przeszło. Chwilowo przeszło.
kupuj - to nie ma sensu żeby nie kupować. Bo gdyż: bijesz się z myślami, nie możesz spać, nie możesz jeść, żyjesz w ciągłym napięciu i stresie, wypłukuje Ci się magnez z organizmu i robią zmarszczki na czole. Kup - odetchniesz. To będzie jak katharsis

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
nie stać mnie na wszystko chyba pójdę zawnioskować o podwyżkę, bo psycha mi siada za mało zarabiam
tez mam taki plan - ja przecież dużo nie wydaję - ja za mało zarabiam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oki
Za pobraniem nie wchodzi w grę moja dawno nie widziała żywej gotówki tylko kk jest w ciągłym ruchu
Drugi problem jest taki, że kozaków mam sporo, ale te są cudaśne pobiję się jeszcze z myślami a może zrobię oczy kota ze Szreka przy Tż i mi kupi ostatnio zauważył, że chodzę smutna i powiedziałam mu o dylemacie z rozświetlaczami no jakoś się nie wzruszył

powodzenia w urabianiu tż :d mojemu się bardzo spodobaly moje nowe botki z Venezi może mi kupi drugie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując