Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-24, 15:36   #3
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Cytat:
Napisane przez poomerang Pokaż wiadomość
Ja tu jestem całkiem nowa, ale chcę się z Wami podzielić miłymi wrażeniami po sesji zamykania naczynek na nogach w Medicu w Poznaniu. Miałam kilka żylaków, które mnie straaasznie wkurzały już od kilku lat, a tu lato za pasem, ratunku! Znalazłam ulotkę Medica, to taka poradnia wielospecjalistyczna i kilka dobrych nazwisk, więc się zdecydowałam na zamykanie naczyń metodą skleroterapii. Pan doktor (chirurg) był bardzo miły (i, hmmm... przystojny, hihihi). Podświetla żyłki taką specjalną lampą, że sama widziałam całą siatkę pod skórą, potem podaje w każdego takiego potwora cieniutką igłą specjalny preparat, który zamyka naczynia. Sama widziałam, jak znikają Zabieg mnie kosztował 300 złotych, ale pójdę jeszcze raz na zamknięcie reszty (podobno za jednym razem nie można za dużo preparatu podawać). Po zabiegu musiałam przez godzinę chodzić (akurat doszłam do domku cała happy) w bandażu elastycznym, ktory dostałam w prezencie. Ogólnie polecam! Aha! Strona to www. medicpoznan.pl
ja tez zamierzam wybrac sie na zabieg tego rodzaju i chcialam zapytac czy nie masz moze jakis nieprzyjemnych skutkow ubocznych ? jakis przebarwien skory i czy zylaki/naczynka sa zupelnie nie widoczne??
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując