Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze TOP 10?
Wątek: Wasze TOP 10?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-21, 08:12   #9
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Wasze TOP 10?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość

1. Fallout: New Vegas – mój osobisty król RPG-ów; najczystszej postaci, przeżarty rdzą Fallout. Gra pełna niesamowicie napisanych (pióro Avellone'a ) postaci i niebanalnych wyborów moralnych, z niepowtarzalnym klimatem postapokaliptycznej retro-Ameryki. O tej grze mógłbym naprawdę pisać godzinami – wystarczy spojrzeć na mój nick na tym forum, albo kliknąć w "serduszko", które znajduje się w moim podpisie.
Ten klimat <3 Mam w planach wrócić jak tylko skończę męczyć Two point hospital. Aby całkowicie zmienić scenerię.


Cytat:
5. Mass Effect (2007) – jest dla mnie tym, czym dla innych jest Star Wars; sci-fi idealnym i kultem. Jedno z najlepiej napisanych uniwersów ever, z czasów kiedy BioWare było jeszcze bardzo dobrym studiem deweloperskim. Space-opera najwyższego poziomu, niezapomniany klimat i soundtrack.
Oj tak, oj tak <3 Brakuje mi strasznie innych gier z tak rozbudowanym, szczegółowym światem.

Cytat:
7. Wiedźmin 3: Dziki Gon – o tej grze już chyba zostało w tym kraju napisane wszystko. Na tym forum również. Dla mnie gra wybitniejsza niż książki Sapkowskiego.
Ej, teraz to sobie grabisz

Cytat:
8. Grand Theft Auto: San Andreas – listę bez gry z tej serii ciężko jest traktować poważnie (spokojnie Atavish, tak sobie tylko żartuję ). Kwintesencja gier wideo – duży, otwarty świat i mnogość możliwości. No i nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale dla mnie scenarzyści Rockstara to zawsze najwyższa półka; każda z gier wybitnie wyśmiewa mit o "amerykańskim śnie".
A można rozjeżdżać ludzi jak w Carmageddonie czt GTA2? Jak można to może kiedyś się skuszę



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując