Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-29, 16:08   #3151
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jestem nadal czerwono brązowo pomarańczowa ,ale nie moja rodzina nadal oczekuje mocniejszych wrażeń. Skóra schodzi, ale po posmarowaniu cos2 mniej to widać . Zimą, gdybym nosiła golf, albo jakąs chustkę itp. na szyi, byłoby znacznie mniej widać kolor twarzy, bo teraz mam b. wyraźny kontrast z białą szyją.

Agnieszko - kiedy zeszła Ci czerwonosć twarz ? mI po ilu dniach zobaczyłaś , że plamy zniknęły ? Bo ja swoje nadal widzę, chociaż niej ,ale może to przez to, że twarz czerwonawa i mniej się odznaczają

Kamilia ja juz zauwazylam zanik plam po 3 , 4 dniach od momentu nakladania cos2
a zaczerwienienie zniklo tak gdzies po 9 dniach to znaczy jeszcze w piatek bylam lekko czerwona a juz dzis i wczoraj praktycznie nic ale u ciebie tez zejdzie zobaczysz . ja tak samo jak ty jestem niecierpliwa i nie moge sie doczeka kiedy minie miesiac
wtedy zobacze jak bede wygladac bo podobno po miesiacu wszystko pieknie wyglada , perfekcyjnie
ty jestes dopiero 5 dni po zabiegu wtedy ja tez bylam czerwona i schodzila skora i byla naciagnieta a teraz doslownie od 3- 4 dni jest dobrze nic nie piecze tylko lekko sie luszczy i to tylko na brodzie. takze zobaczysz ze bedzie dobrze.ale obie musimy nauczyc sie cierpliwosci : ehem::e hem:
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora