Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 19:00   #3158
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dzięki Wam pierwszy raz czytam o czymś takim, jak stabilne filtry. Co to takiego -gdzie o tym czytać ? Może ta moja bioderma nie jest stabilna ? Obejrzałam tubkę , ale nie widze zadnej info? Czego szukać na opakowaniu ?
Napiszcie tez pełną nazwę tego ,co nazywacie "szanelkowym" - please Od piątku siedzę w domu, ew. robię krótki wypad do ogrodu na porzeczki ,wiśnie itd, ale kiedyś muszę wyjść z domu a tu to cholerne słońce.

Kamilia jestes na takim etapie jak ja dwa miesiace temu, też myślałam że jak używam wysokiego filtra, potem podkładzik no i zmatowienie pudrem Max Factor wystarczy zeby miec super ochrone.A tu sie okazuje ze na filtry nie możesz stosowac żadnych pudrów które zawierają mikę albo talk (poczytaj ich skład) bo ulegają fotodestabilizacji i praktycznie nie ma filtra. Ważne jest zeby stosowac kosmetyki z tej samej firmy. Ja np. używam obecnie SVR 100 ultra max i do tego podkłądu w kompakcie z tej samej firmy który ma również filtr SPF 50. Z tej samej firmy sie niedestabilizuja,to znaczy nie traca ochrony.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora