Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta po operacji na woreczek żółciowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-06, 15:59   #14
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Dieta po operacji na woreczek żółciowy

Cytat:
Napisane przez Alessaaa Pokaż wiadomość
ZakkAtak ja mialam usuwany woreczek dwa lata temu i lekarz mi poiedzial ze to iz juz mi go wycieli nie znaczy ze kamienie nie pojawia sie w przewodach zolciowych bo sam fakt ze mialam juz kamienie w tak mlodym wieku (mialam wtedy 18 lat) znaczy ze mam sklonnosci do tworzenia sie ich, wiec mozliwe ze jezeli jesz dosyc niezdrowo i pijesz alkohol cos zaczyna sie dziac ale nie martw sie na zapas, przejdz na lazjesza dietke i obserwuj sie

co do dietki po wyciaciu woreczzka to mi lekarz nie dal zadej rozpiski itp jadlam wszystko powiem nawet ze od kiedy usunieto mi woreczek jestem 20 kg ciezsza i nie moge sobie z tym poradzic.

a dziękuje za odpowiedź, ale dietę mam od lat , tzn chciałam powiedzieć, że dość zdrowo się odżywiam od usunięcie woreczka np 10 lat używam oliwy z oliwek do smażenia- rewelacja. Dostałam od lekarza listę co mam jeść przez pierwsze miesiące od operacji i na tyle się przejęłam, że faktycznie stosowałam się do zaleceń długo i z czasem wprowadzałam normalne jedzenie. Jeżeli się po nim źle czułam, więcej tego nie jadłam. Obyś miała rację, że ten ból niczym nie był takim co mogłoby mnie zaniepokoić, od tamtego czasu nie miałam żadnyc bóli, jest ok
Czyli będę unikać piwa i niezdrowego żarcia bo jadam od czasu do czasu poza domem, a tam wiadomo - syf.
Jeżeli chcesz zgubić te 20kg polecam rezygnację z węglowodanów - lub ograniczenie, nie mieszanie ich z białkiem, plus lekkie potrawy, 5,6 posiłków dziennie i powinnaś zrzucić... Trzymam rzecz jasna kciuki, bo warto dla zdrowia być smukłym i zwinnym - no i dla własnego samopoczucia
__________________



Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-08-06 o 16:01 Powód: literówki
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując