Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-13, 10:42   #5012
Patt_Si
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez shukri Pokaż wiadomość
Hej
Poszukuję podkładu idealnego, prosiłabym o pomoc, bo już sama nie wiem, co wypróbować

Mam cerę mieszaną: błyszczy się w strefie T, ale jednocześnie ma skłonności do przesuszeń (także na czole).

Poszukuję podkładu z górnej półki (do 200 zł): długotrwałego (7-8h), kryjącego oraz takiego, który nie przesuszy cery, ale też nie spotęguje świecenia.

Podkłady, których używałam:
- revlon colorstay- bardzo przesuszył mi cerę (ale to pewniak na imprezę)
- kremy bb Skin79- zbyt krótkortwałe
- Lioele Super Gold Snail BB cream - krótkotrwały+ niemiłosierne świecenie
- Clarins Skin Illusion- jeden z gorszych podkładów, ciemniał, ścierał się
- Smashbox Studio Skin - nie ściera się, matuje, ale mam wrażenie, że wysusza cerę
- Shiseido Synchoskin- bardzo fajny efekt, ale mógłby utrzymywać się dłużej na twarzy, a także nie lubię bardzo płynnych podkładów (zbyt szybko zużywam )
- Guerlain Parure Gold- efekt wow :O niestety miałam tylko próbkę, a podkład na sobie 4h, więc nie wiem, jak się zachowuje przez cały dzień (i ta powalająca cena :/)
- Guerlain Tenue de Perfection- jak wyżej (chociaż cena bardziej zadowalająca). Niestety nie wiem, jak się zachowa przez kilka godzin
- Chanel Les beiges- bardzo fajny podkład, niestety cena zbyt wysoka

Obecnie używam Clarins Everlating- krycie na plus, nawilżenie na plus, trwałość na plus... ale to świecenie :O po 4 h wyglądam, jak bomka choinkowa (nie przesadzam). Bez tego podkładu tak nie świecę. Radzę sobie mieszając everlasting z kremem bb it's skin babyface, ale jednak wolałabym coś innego.

Myślałam o Lancome Teint Idole, Mac Pro longwear, MAP Waterproof Liquid Foundation. Jednak obawiam się przesuszenia i te dwa ostatnie to chyba zbyt duży kaliber na dzień? (nie mam wiele do zakrycia, ale lubię efekt idealnej cery)

Bardzo prosiłabym o pomoc
shukri czy mogłabyś powiedzieć jak wygląda sprawa z kolorami clarins?
Preferuje beże i żółte odcienie. W tej chwili używam Revlon CS 180, EL 1W2, korektor MAC NC20..

Witam wizażanki. Do tej pory tylko Was podglądałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patt_Si jest offline Zgłoś do moderatora