Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-30, 10:21   #1175
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam cerę normalną skłonną do przesuszania (ale przy odpowiedniej pielęgnacji nie mam większych problemów). Nie potrzebuję dużego krycia, jedynie wyrównania kolorytu, bo mam drobne przebarwienia. Do tej pory używałam Avon Calming Effects w kolorze Almond, który ogólnie mi odpowiadał, tyle że po zimie odcień przestał pasować i okazało się, że mam więcej żółtych tonów niż różowych i jestem oliwkowa, anie brzoskwiniowa.
Szukam wiec czegoś, co ma ładny odcień (próbowałam Soraya makeup HD najjaśniejszy - był za ciemny i zbyt pomarańczowy, nie w to celuję). Szukam też czegoś delikatnie rozświetlającego najlepiej poniżej 40 zł. Chcę też spróbować czegoś innego niż Avon, bo ten jednak utrzymuję się ciut za krótko i obecnie kolor, który by pasował to coś pomiędzy Nude a Creme.
Myślałam o Pierre Rene Skin Balance, bo ma świetne opinie, ale boję się, że da mi na twarzy płaski mat, a nie tego szukam. Kusi mnie też Bourjois, ale nie wiem, czego szukać.
Jakieś pomysły?
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora