Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 15:26   #4780
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luqq Pokaż wiadomość
Joanna Naturia Dojrzałe Winogrono. Jak na razie nie powiem, żebym była zadowolona, być może kwestia przyzwyczajenia, w końcu to fiolet. Kolor jest w porządku, jednak chyba nie bardzo pasuje do mojej cery, kształtu twarzy. Może zmienię zdanie, ale kolejne farbowanie raczej już na inny kolor.
A wiesz, że fiolet na włosach to jeden z kolorów na jesień/zimę 2015/16? Szczególnie taki, w którym widać wyraźnie refleksy. Majirel ma bodajże taki odcień, sama chcę spróbować.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was pytanie o radykalna zmianę koloru przy użyciu farb superrozjaśniających. Kilka lat temu przeszłam proces dekoloryzacji u fryzjera, następnie dwa procesy ściągania koloru w domu preparatem Elgon, moje cienkie i delikatne włosy niestety nie przeżyły tego zbyt dobrze, dlatego wiem, że już nie mogę im tego zafundować. Naturalny odrost to szatynka, farbuję się od lat farbami na poziomie 6-8 z oxy 3% lub 6%, mam też już trochę siwych włosów. Teraz chciałabym mieć kolor zbliżony do tego z załączonych zdjęć. Czy można etapami uzyskać go stosując farby superrozjaśniające, tak by nie uzyskać żółtka czy rudości, chciałabym by był to blond bardziej chłodny, perłowy, lodowy.
Farby rozjaśniajace mają to do siebie, że najczęściej stosuje się je z oxydantem 12%. Jeśli mieszankę z tym oxydantem polozysz na ciemniejszy odrost wyjdzie żółty na 99 procent. Nie lepiej byłoby rozjaśnic raz włosy a później tonowac już tylko kolor na niskim oxydancie? Jak zafundujesz włosom kilka farb na 12% to będzie dużo gorzej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując