Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Ecolore
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-03, 20:38   #123
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

ALE ŁADNIE SĄ ZAPAKOWANE takie cukiereczki, dosłownie cudo! Aż żal rozpakowywać ;D
Arbuzik ładny, chociaż nie spodziewałam się, że nieroztarty będzie taki ciemny :d Muszę sobie porównać za dnia z Rose z AM bo na sucho całkiem podobne się wydają, chociaż patrze teraz w moim ciemnym pokoju, wiec może to w ogóle nie być miarodajne xD No i nie wiem czy przeczytali to mi w myślach, czy to moje szczęście, ale dali mi próbkę różu Bubble Gum! <3 już ich kocham
Nie chcę paluchów pchać do woreczka (i tak już próbowałam, ale z miernym skutkiem ;d) no i na razie tyle powiem, ze świeci konkret, w proszku trochę podobny do audrey ale wydaje sie brudniejszy i lekko chłodny. No ale do takich niuansów poczekam na dzień.

Pudełeczka też mi się bardzo podobają <3 Takie hm, nowoczesne, estetyczne, bardzo mi się podobają :3
Co do podkładów faktycznie Warm 1 ma lekki brzoskwiniowy ton, poziom jasności Olive 0 faktycznie jak Warm 1 i zaskoczenie Warm 0 jest żółtawy, nie widzę w nim żadnego tonu brzoskwiniowego, bardzo różni się od 1, ale faktycznie jaśniutki. W ogóle jakby był z innej tonacji xD Trochę skojarzył mi się z Morning Gold od Pixie, ale nie chce mi sie sprawdzać teraz. NIe wiem czy paluchy mi się od różów świecą, ale zdaje mi się że mają lekkie drobinki co wydaje mi się daje satynowy efekt, ale sprawdzam na ręce z różami więc może to być zmyła
Pierwsze wrażenie znakomite! Tyle nowości, że nie wiadomo co pierwsze pójdzie w ruch Ale mam nadzieje, ze się polubimy
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując