Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-16, 06:30   #3373
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ale jestem urobiona
W ogóle nic nie odpoczęłam. W sobotę wiadomo - sprzątanie, zrobiłam też sernik z nerkowców od Martusi i TŻowi baaardzo smakuje, mnie tak średnio, bo może ja za orzechami aż tak nie przepadam jak on. Ale TŻ chce żeby mu jeszcze zrobić, więc naprawdę musi mu smakować

W niedzielę zrobiłam przecier pomidorowy i wyszła mi zawrotna ilość - 2 x 0,5 l........... A roboty mnóstwo
Pojechałam też do galerii, kupiłam tylko sukienkę, bluzę i dwie bluzki Wstąpiliśmy do Itaki, Rainbow Tours i Tui. W Itace to by nas kobieta do Tunezji i Turcji wysłała, żeby tylko podnieść sprzedaż. W Rainbow i Tui już konkretni pracownicy, obydwoje pod względem temperatur polecali Kretę, ewentualnie Lanzarote, bo ma cudowne plaże
Wczoraj się urobiłam jak dziki osioł, a święto było, zrobiłam pikantny keczup z malinami i ajvar po turecku, ten ajvar jest obłędny i w końcu wyszło go dużo
Chili (z naszejd ziałki) zaszło mi pod paznokcie, do dziś czuję pieczenie, nie mogę tego domyć. Wczoraj jeszcze wzięłam do buzi taką wychilowaną ręką maliny i myślałam, że spłonę żywcem
Jeszcze dziś mnie czeka robienie sosu hinduskiego, dwa dni z tygodnia muszę odjąć na zrobienie trzem osobom paznokci (po co się chwaliłam, że sama robię Więc dla siebie nie zostanie mi nic. W piątek ogarnąć dom, bo w sobotę wesele (kurde, ponad 80 km w jedną stronę).
Więc ja chcę, żeby był już przyszły poniedziałek

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-08-16 o 06:32
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora