Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja metodą EPILFREE???!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-01, 21:25   #44
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Cytat:
Napisane przez Kittygold Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z zabiegów przez ponad rok - wąsik + broda. Efekt taki, że teraz na brodzie mam ciemniejsze i mocniejsze włoski, natomiast sam wąsik nie zmniejszył się ani trochę.
Wina nie leży po stronie kosmetyczki, bo ta na rzęsach stawała, żeby mi pomóc. Czy po stronie kosmetyku też trudno powiedzieć. Co do jednego mam pewność - nie działa na wszystkich, a u niektórych efekty są wręcz przeciwne. Na wstępie przed stosowaniem takiej kuracji powinno się zlecać badanie na poziom testosteronu...
Nie sądzę żeby można było mówic o przeciwnym efekcie. Żadna metoda nie daje opcji pozbycia się owłosienia na stałe i wszystkie zabiegi trzeba powtarzać prędzej czy później, ale jednak włosy są wtedy słabsze i mniej odrastają. Wydaje mi się, że może w tym przypadku to kwestia zmiany hormonalnej w organiźmie. Wtedy jaka by to metoda nie była to sytuacja tak wyglądała. Nie znam innej osoby która po użyciu Epilfree nie byłaby zadowolona. Sama jestem umówiona na zabieg na przyszły tydzień, bo lecimy na urlop i chciałabym mieć spokój z depilacją
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując