Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 01:13   #540
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Lorri, w jaki sposob peelingujesz sie tym mleczkiem Neostraty? jakos sie do nich ostatnio zrazilam, nabylam jakis czas temu krem z PHA i nie umywa sie do samorobnego z ZySKA, jakby w ogole nie dzialal, w dodatku twarz mi sie po nim potwornie swieci.
Odrobinę mleczka nakładam na umytą i osuszoną twarz, masuję i zostawiam na jakiś czas (10 min. lub dłużej, jak mi pasuje), potem spłukuję.

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli, pisząc "jakby w ogóle nie działał". PHA to nie są kwasy, których działanie widać tak, jak np. kwasu glikolowego. A co do świecenia, to raczej kwestia osobnicza. Moja mama używa kremu 10 PHA przy skórze normalnej i o świeceniu nie ma mowy. Przy tłustej i mieszanej błysk rzeczywiście może przeszkadzać, jeśli ktoś lubi mat.

Gosiu, do olejku myjącego nadaje się emulgator SLP. Tutaj możesz podpatrzyć proporcje:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?olejki-hydrofilowe,72

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-25 o 01:16
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując