Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-25, 18:48   #2299
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
to taki pastereczek w tybecie


Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wiesz i tak najpierw sprobowalabym na kosmyku Henna nie farba, zmyje sie
A brwi od zawsze sama reguluje, ja mowie cienkim niteczkom niet Zgubilam moja pesete i od tygodnia chodze zarosnieta wrrr. Dobrze, ze nie musze pokazywac sie ludziom tylko rodzinie
no co wy, henna to nic trudnego, ja robie sobie zawsze sama i czasem to nawet walnę na rzęsy! Tż lubił, jak malowałam chociaż rzęsy, jak byłam bez niczego to mówił że oczu nie mam (no bom obdażona jasnym włosiem) namaluj sobie oczy, mówił a po hennie to fajnie, i rzęsy moje jasniutkie i brwi widoczne teraz jak mam ciemniejsze włoski to tym bardziej

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Winly!

Przez Ciebie (dzięki Tobie? ) właśnie popijam Damę Pik (20 ml likieru kawowego, 20 ml Advocatu, 80 ml mleka - zmieszane w shakerze). Pyyyycha! Tylko po dwóch łykach już mi gorąco, wypiję do końca to pewnie mnie cyknie tak to jest, jak ktoś pije cztery razy w roku aż się boję co to będzie na panieńskim, pewnie wrócę do domu na czworakach bo alkohol ma być częścią zabaw i konkursów, oj...
musisz robić smaka? dawaj tutaj zaraz coś smakowitego bo ja jeszcze niczego nie dorwałam

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Selene No ja liczyłam na txt, że się nie trzymają, spływają, itd, a teraz już wiem, że muszę je mieć
no a jak musisz wyprobować to nieduży wydatek, dasz rade a warto w ogole to wszyscy tutaj powinni wypróbować jakby co to całkeim przypadkiem zbieram chetne na zamóienie

i Ev, na impreze nie ma szans w środku tygodnia, po 1 nie ma gdzie, po 2 jutro rano trzeba wstać pilnować wesołej gromadki w jastrzębiej

edit: piękny ten biustonosz którego fotka tu krąży ja chce taki
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:52
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora