Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja metamofoza - doradźcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-13, 16:17   #443
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1276427016 - dzisiaj zrobiłam sobie makijażyk z kreską, odsyłam do postu 421.
Słabo widać. Potrafisz robić zdjęcia na wprost? Tak zupełnie na wprost? Pomijam już kwestię, że takie zdjęcia robione z góry nieodłącznie kojarzą mi się z "laluniami z dziubkami na NK", to najzwyczajniej w świecie niewiele na nich widać.
Nie wiem co to za przekonanie panuje, że "jak sobie pstryknę focię z góry to będę wyglądać ładniej"
Cytat:
Co do włosów - co dwa dni (przed myciem) 15 minut nafty, skrzyp w tabletkach, ziołowe szampony (rzekomo delikatniejsze), kupiłam też jakiś lepszy szampon 2 w 1 timotei, nie pamiętam dokładnie nazwy - włosy są po nim miękkie i dobrze się rozczesują. Chcę jeszcze kupić maseczkę kokosową i jedwab z gliss kur ale nie mam pojęcia, czy to coś daje, czy tylko powierzchownie sprawia, że włosy są takie miękkie i ładne. Możliwie często nie prostuję też włosów, nie suszę ich i nie szczotkuję.
To wszystko co wymieniłaś na pewno nie zaszkodzi, jednak moim zdaniem, na tak zmasakrowane włosy, jakie masz potrzeba czegoś mocniejszego, profesjonalnego.
Polecałabym Ci produkty silnie regenerujące z serii Wella System Professional (Wella SP - fioletowa seria). Na allegro można kupić trochę taniej niż w salonie, lecz mimo to, musiałabyś się liczyć ze sporym wydatkiem. Osobiście stosuję maskę i ampułki (3 i 4 stopień regeneracji w skali 1-4) i stan moich włosów poprawił się bardzo. Może byłam naiwna, ale ostatecznie do tych produktów przekonała mnie informacja, że już jedna aplikacja może odbudować strukturę włosa do 100%. Z efektu jestem zadowolona, naprawdę. Możesz rozejrzeć się po innych firmach wśród profesjonalnych specyfików i porównać ceny. Ja polecam Wellę, bo sama stosuję, ale niewykluczone, że znajdziesz coś tańszego, ale równie skutecznego
Szukaj wśród masek (mają silniejsze działanie od odżywek) i ampułek, które mają skoncentrowaną formułę i w związku z tym są najsilniejsze. Regeneracja przede wszystkim, pamiętaj.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując