Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-15, 13:53   #3386
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakąś bazę pod cienie? Chciałam tą z You Rock, ale wczoraj nie dostałam, więc pewnie marne szanse. Chciałabym coś, co jest dostępne w szafach w Rossmannie czy Naturze.
Ja polecam joko, na początek bo jest objętościowo dużo mniejsza niż hean i rzeczywiście jest ciężka w obsłudze, ale za to działanie genialne. U mnie cienie na niej trzymają się nawet do 14 godz. w nienaruszonym stanie podczas gdy reszta makijażu leży i kwiczy
Bardzo dobrą bazą jest też ta z heana, ma przyjemniejszą konsystencję i porównywalne działanie, a do tego jest jej tyle, ze chyba wnuki nią jeszcze obdzielę
Baza z YR jest najprzyjemniejszą z nich wszystkich jeśli idzie o aplikację, jednak działanie pozostawia wiele do życzenia- cienie trzymaja się na niej tyle co i bez bazy

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Gorąco polecam bazę z Hean, jestem z niej mega zadowolona, a kosztuje jakieś 11-14 złotych i ma pojemność 14 gr. Jedyny minus, że trzeba jej trochę poszukać w małych, osiedlowych drogeriach. Rozpracowuję pierwsze opakowanie już dłuższy czas, pewnie wystarczy mi na około 1,5 roku
Popieram, ja za swoja dałam 12zł i jestem pewna, że starczy mi na dłużej niż 1,5 roku intensywnego użytkowania bo joko która jest chyba trzy razy mniejsza wystarczyła mi na niecałe 2 lata codziennego użytkowania

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja wolę bazę You Rock od tego plastelinowego betonu z Joko... Baza Hean jest u mnie w kolejce

Plastelinowy beton u mnie jednak górą (za działanie of course)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora