Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-06, 21:30   #1517
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Tak jest na stronie właśnie ^^ za 18zł +przesyłka ale i tak bardziej sie opłaca niż Khadi no tyle że ta nadaje sie tylko dla osób które chcą albo czarne albo czerwone ^^ w stacjonarnym widziałam tylko te
A Miśce pisałam że jak będę w PL i postanowi hennować to jej w stacjonarnym kupie i wyślę nasza niezawodną pocztą polską ^^

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

a któraś z was miała może Vatikę o tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...il.html&next=1 bo dziisaj w tym tureckim też ją widziałam za 22 zł i nie wiem czy się skusić opinie na kwc są bardzo pochlebne ^^

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

DMkAnia a powiem Ci że ta henna właśnie nie wymywa się tak tragicznie a przynajmniej u mnie na ciemnych blondach tyle że moje włoski zawsze pieknie przyjmowały kolor od blondów po czernie ^^ więc może dlatego ba nawet przed hennowaniem nie zrezygnowałam z szamponów z SLS i złapało więc nie jest chyba najgorsza ta mieszanka
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora