Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DERMACOL - gdzie kupić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 10:40   #988
martewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: DERMACOL - gdzie kupić?

w gdyni na poczatku stycznia widziałam dermacol na hali targowej (pani nie miala próbek i zostało jej jeszcze z 7 opakowań, nie wiem jakie to były odcienie) oraz po prawej stronie od tymczasowego wejścia (jest remont głównej części, wchodzi sie od strony 10 lutego) na dworzec w gdyni głównej w takim kosmetycznym który połączony jest chyba z kantorem. Pan ma tam prawie wszystkie odcienie i próbki. cena to ok 24.50 na hali i 23.50 koło dworca. Na Warszawskiej już dermacolu nie ma, bo wiem że kilka lat temu ktoś pisał że jest. Na Świętojańskiej również nie ma, jest możliwość aby pani zamówiła w jednym z kosmetycznych po prawej stronie patrząc w stronę urzędu trochę nad teranova, ale trzeba podać odcień. cena ok 20 zł. W żadnych aptekach nie ma, na starogardzkiej i w tych regionach również. te 3 miejsca które podałam to jedyne miejsca w Gdyni w których można dermacol dostać.

Ja mieszam dermacol z podkladem mineralnym maybelline i na to daje L'Oréal infallible i wygląda to fajnie, mam straszne blizny potradzikowe których prawie nie widać po zrobieniu takiego make up-u.
martewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując