Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 17:19   #2016
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dziękuję Czuprynko Tak też właśnie sobie o nim gdybałam Ale, jest jedno "ale"... A właściwie dwa... Pierwsze to to, ze limitka (w w-wie już prawie rozparcelowana), a drugie, ze ten brąz jest ciepły... A jestem typowe lato i tylko chłodne brązy mają u mnie rację bytu, bo w ciepłych wyglądam jak ofiara przemocy domowej :/
Co prawda w kamaleonie brąz jest ciepły, nie da się ukryć, ale przez to opalizowanie na zielono to całościowo wygląda u mnie ok. No i ciekawa jestem jak z rolowaniem Tzn. czy brązowy cień HW jako cień bazowy zamiast "normalnej" bazy spisze się jako baza (OMG! Ale wytłumaczyłam! ) i czy nie będzie wtedy rolady na powiekach? A czy zestaw: baza + cień HW + kameleon to nie będzie za dużo? I czy normalna baza podoła takiej kompilacji?

No właśnie szkoda że to LE- myślałam, że może masz gdzieś jeszcze dojścia co by go dorwać. A co do tego, że on ciepły to chyba nic nie szkodzi bo i tak nałożysz na niego kameleona, w którym jest Ci do twarzy


Dla mnie ten brąz z HW jest zdecydowanie ciepły, przynajmniej taki wychodzi na moich oczach


W mojej N nadal resztki HW na standzie- nikt nic nie ukrywa. Chyba Panie stwierdziły, że oleją dyspozycje góry bo zostały naprawdę smętne resztówki A swoją drogą, z ciekawości popatrzyłam na róże i dziś nie było już ani jednego- a jak byłam w czwartek i piątek to wszystkie cienie, lakiery brzoskwiniowe i bazy były wymiecione- zaś róże grzecznie stały w rządku. Zaczynam podejrzewać, że w Rz jest więcej ukrytych wizażanek niż myślałam

Dla mnie niestety nie wystarczyło baz ani różowych cieni, jednak moja Dobra Duszyczka już zadziałała i niedługo będę mieć w łapkach moje preciosa
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora