Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 20:28   #4608
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A tak odnośnie jedzenia/niejedzenia mięsa spróbuję sprowokować mała dyskusję
"Z wieloletnich obserwacji antropologów wynika, że społeczności, które tradycyjnie jedzą mało mięsa, a więc ubogie, na przykład w krajach arabskich, mają o wiele wyższy poziom agresji niż populacje, w których mięso stanowi podstawę żywienia, np. u znanych z łagodności Skandynawów."
z art.: http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/mozg...wiadomosc.html
To bardzo interesujące, ale ja także w to nie wierzę, to co piszą tego typu serwisy należy podzielić przez 3. Za tydzień lub dwa będize kolejny artykuł mówiący o dobroczynnym wpływie mięsa na mózg człowieka. To jest tylko opinia jakiegoś uczonego, nie potwierdzona, tylko poszlakowana.

Osobiście za mięsem nie przepadam, ale mój organizm często domaga się go, więc jest stałą częścią jadłospisu w moim domu. Staram się codziennie jeść mięso, nie koniecznie w roli głównej. Jeśli już jem mięso, to musi być najwyższej jakości, chyba, ze mnie nie stać, inaczej go nie zjem po prostu. Podrabiane wędliny, kiełbasy itp wywołują u mnie odruch wymiotny, wyczuwam je na kilometr. Wyjątkiem są Berlinki

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-02 o 21:35
Korah jest offline Zgłoś do moderatora