Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-01, 15:14   #2556
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45385505]Ktoś jeszcze ma ochotę zrobić mani dla mnie ?[/QUOTE]
Ja! Ja będę miała
To znaczy już mam, tylko że dopiero jutro zdjęcia zrobię :x
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ok, obie nie grzeszmy w takim razie

ale tam nie trzeba mieć bloga żeby wrzucać chyba ja mam połączone to fakt, ale normalnie można chyba też bo to jakoś z kontem google chyba działa wejdź a picasaweb i sprawdź ja póki co zadowolona jestem, wygodne toto.


mam mani, uwaga: zielono! na blogu dużo zdjęć i trochę tekstu


Okok, na pewno obczaję

Oooo rany! Widzę żabki i koniczynki, i garnce złota na końcu tęczy Cudnie!
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
fakt, zanim założyłam bloga to używałam tego
O! dobrze wiedziec
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Viv, jest jeszcze photobucket. Masz konto, możesz wrzucać z linka i chyba są jakieś proste zmiany po wrzuceniu, typu przycięcie, zmiana rozmiaru
Dziękuję, zaraz sprawdzę Takie proste funkcje bardzo by mi się przydały teraz
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja mam konto na imgurze, więc to nie jest tak, że foto leci w eter mam zrobione 4 albumy z czego 3 są prywatne
Nie o imgura mi chodziło, tylko hostingi ogólnie - ich jest w cholerę i ciut, ale jakoś nie wszędzie mam ochotę wrzucac

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Próba photobucket
Delia Efekt piasku 06
Tutaj drobinki wyszły jakby różnokolorowe, ale w rzeczywistości zdecydowanie przeważają fuksjowe/fioletowe drobiny.



__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2014-03-01 o 15:17
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora