Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 10:04   #880
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niektóre na pewno są nieletnie!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A nawet zimne, skoro trzymane w ciemnościach i chłodzie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to już skrajny przypadek przemocy.
Viv, wydało się, nawet nie próbuj uciekać
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przypominam że przesyłała te dzieci poczta w szczelnie zapakowanej kopercie bąbelkowej
Pomówienia! To wszystko pomówienia, wysoki sONdzie!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nooooo coś ty, pachnie galaretką!!! Czad!

Ooooooooooo!!! Święta prawda - wszystko. Mam takie same odczucia, a wręcz przyrost mnie wkurza! Nie raz musiałam go wycinać spod paznokci, bo nie mogłam skrócić na zero! A spod spodu te wystające poza opuszek "skórki" wyglądaja dla mnie beznadziejnie..


Podrzuć mi maila na pw to coś wyśle
Niee, niestety, to były tylko moje dywagacje :x

Mnie też czasem wkurza - ile razy myślałam, żeby zrobić to mani, gdzie maluje się dwie strony paznokci, te louboutiny tylko w innych kolorach, no jak słowo daję do tej pory pamiętam, że we wrześniu chciałam malować, bo miałam fajną okazję Ale zawsze albo niewystarczająca długość albo przyrost :/ Teraz się trochę cofnął, ale na prawej dłoni wciąż widoczny, bez sensu

Poszł
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam moje ciemniuchy, odkopałam starego Golden Rose z serii Paris nr 140.
3 warstwy + top
Chcesz powiedzieć, że ekshumowałaś lakier i go wykorzystałaś?! To się dopiero nadaje do MZOL!

Pięknie, pięknie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czerwień znowu wygrała, paznokcie w niej boskie
Pięknie dziękuję I w końcu moje
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też o tym pomyślałam, ta wersja do brokatów szczególnie, bo trzyma się ją 4 minuty na paznokciach.. chociaż IMO to wychodzi podobnie, jak przy zawijaniu w folię. wersję do ciemnych lakierów tylko 45 sekund się na paznokciach trzyma.
Moim zdaniem też baardzo podobnie wychodzi i myślę, że ta galaretka dużo nie różni się od mocniejszego zmywacza (jak zmywam z użyciem folii, to trzymam max 10 minut, zazwyczaj około 5, a nie jak w niektórych tutorialach po pół godziny ) Tylko konsystencja jest o niebo wygodniejsza w obsłudze, szczególnie w przypadku galaretki do brokatów.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O to to to WARNING WARNING - nieuleczalne lakieroholiczki, lakieromaniaczki, podjudzaczki zakupowe i inne indywidua na wątku Brak nadzoru MZOL -
Japierdale

Trzeba to koniecznie napisać w pierwszym poście!
Miał działaj! Ratuj niewinne dusze!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przemytnicy?
Jeszcze nie ale nie wszystko stracone.


Cicho, bo się wyda
No jak to? A sciąganie lakierów z zagramanicy, unikanie cła i innych podatków i przyczynianie się w ten sposób do bankructwa państwa?

Sama na dno nie pójdę! Będziem koleżankami z celi
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kupowałam w EF i Fale loki koki. Z obu tak samo zadowolona.
Duże i wydajne.
O właśnie, właśnie dobrze, że piszesz o EF! Czaję się na niego, ale on jest bezacetonowy i boję się, że może nie działać tak fajnie jak zielona Isana. Jak rozumiem bezpodstawnie?


Światowej klasy problem mam - nie wiem czym malować...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora