Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 18:31   #4176
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tylko, ze Tobie pasuja mocniejsze kolory, natomiast ja z typowo slowianska uroda niestety jesem zmuszczona unikac ciemnych cieni , a juz szczeolnie w makijazu dziennym do pracy. Po prostu w takich ciemnych wygladam zle. Czasami zaluje, ze nie mam ciemnych wlosow Widac mi tylko wtedy oczy, nic wiecej:P Wiec dla mnie podbijanie koloru to nie jest az taka zaleta, no chyba ze cienie sa polyskliwe albo slabo napigmentowane :P

Podklady LM dosc nieobliczalnie sie zachowuja :P Jak moja cera ma dzien, to i nawet Bisque mi pasuje, bo tak sie ladnie stapia a nastepnym razem wybija brzoskwinia. Wiec z nimi i z tym stapianiem naprawde nie ma reguly Zyja swoim zyciem :P
no ja niestety muszę farbować włosy i już chyba nigdy nie wrócę do swoich pięknych ciemnych, popielatych, mysich blondów... a bardzo bym chciała. ale farba zawsze wychodzi za ciemna no i cóż.

ja rozumiem, że niektórzy do pracy/szkoły muszą być bardziej "stonowani". ja na szczęście nigdy nie musiałam i mam nadzieję, że nie będę musiała słowiańskiej urodzie też pasują mocne kolory o ile podkreśli się brwi na ciemniej (oczywiście nie na czarno i nie od szklanki :P).
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując