Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-28, 14:37   #697
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez diffek Pokaż wiadomość
wiele osób tak robi :/ właśnie wypaaaarza
i ja własnie tak to bede robic...

a jak sie znajdzie kasa to wtedy moze zainwestuje ;]
Cytat:
Napisane przez diffek Pokaż wiadomość
aha a od głupich docinek powinnyście się powstrzymać, bo jak już jest taki temat a wy jesteście "profesjonalnie wykwalifikowane" jeżeli chodzi o piercing to chyba należy jakieś słowo nakierowania użyć a nie wyśmiewać się ;]

ale dziekuję że mnie poinformowano o czymś takim jak autoklaw
wiesz w momencie jak ktoś zabiera się za naruszanie ciagłości tkanki i nie ma pojecia co to autoklaw to juz nie jest ignorantem (ignorantem może być nieuświadomiony klient) tylko ..... (i tak by mi wykropkowało)
jak ci spadnie 10 000złotych na autoklaw z nieba to gratuluję-choć może długo będziesz musiała czekac zanim się jakimś cudem znajdzie
wiesz ani HIVa ani HCV(mam nadzieję,zę chociaż wiesz co to za skróty) gołym okiem nie widać-a wyparzanie ich nie zabija -więc możesz zarazić siebie, swoich " klientów" ,rodzinę -nieuleczalna i smiertelną chorobą-warto?
moim zdaniem nie
a poc o jest kontrola sanitarna i legalnie działające studia,które tej kontroli podlegają-pewnie dla zabawy

wiesz technicznie wykonac źle przekłucie to jeszcze pikuś w porównaniu z tym jaką krzywde możesz komuś zrobić zarażąjąc go czymś-a w przypadku braku parwidłowej sterylizacji o to jest bardzo łatwo-zna statystyki ,z których wynika ,że ok 2% społeczeństwa wie o swojej chorobie-trzy razy więcej osób jest nieświadomymi zarażąjącymi nosicielami-są to statystyki dotyczące HCV-czyli pomyśl,statystycznie co któraś osoba,której zrobisz zabieg będzie nosicielem i nie będzie tego świadoma


DLATEGO MóWIę NIE GABINETOM BEZ AUTOKLAWU I DOMOROSłYM PIERCEROM!!!

i to nie są dogryzki z mojej strony-bo dopóki będą mnie obowiązywały pewne standardy musza tez obowiązywać innych-w tym gabinety kosmetyczne
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując