Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 09:29   #28
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - cześć IV

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Super

Dziewczyny, czy kupujecie coś czasem wysyłkowo na OLX? To bezpieczne?
Zdarzyło mi się kupić poprzez olx, tzn wpłacić kasę na konto "obcej" osobie i czekać na przesyłkę. Zdarzyło mi się też coś tak sprzedać. Wszystko jest kwestią zaufania i ponosisz ryzyko, że ktoś po prostu się nie wywiąże i nie wyśle. Osobiście mam same pozytywne doświadczenia. Zawsze możesz poprosić o wysyłkę za pobraniem.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;68093501]))

przeglądam listę polecanych książek o minimalizme, miałam kiedyś sztukę prostoty czy sztukę umiaru, był tam opis minimalistycznej kuchni: lista niezbędnych garnków, rondli i zapasów spoż., - moja kuchnia była wtedy jeszcze bardziej minimalistyczna

ale do rzeczy: przygarnę niepotrzebne foremki do ciastek, najbardziej zależy mi na piernikowym ludziku, dziecko jęczy o ludzika, autka, misie samolty mam z zestawu ciastoliny[/QUOTE]

Ja mam takie odczucia kiedy widzę na youtube mieszkanki UK porządkujące garderoby metodą Konmari. Posiadają taką ilość ubrań i butów - szok. W czasach przed minimalizmem miałam ułamek tego co one...
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując