Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 19:57   #4255
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mi przynajmniej lekarze nic nie mówią. Dziwne, że Wam tak, bo lekarz to chyba powinien wiedzieć, że zdarzają sie zdrowe i bardzo blade osoby.
Za to podziwiam jedną okulistke Byłam na badaniu, m.in cisnienia w oku, i na końcu zrobilo mi sie slabo, ja taka przewrażliwiona jestem, i zanim padłam na twarz to zauważyła, że zrobilam sie bardziej blada! nie wiedzialam nawet, ze to mozliwe xD musialam byc chyba całkiem biała wtedy albo niebieska...


Kupiłam sobie dziś balsam do opalania soraya, 60. Zdziwila mnie cena, 24 złote za 100ml, normalnie za 50ml zapłaciłabym okolo 50 złotych.... dzis wyprobowalam 45 sorayi, i bylo ok, wiec nie wiem. Może ktoraś z Was używała?
ja mam tą sorayę 60 ale dla mnie jest straasznie niewydajna - starcza ledwo na ok 10 dni...(smaruję nią szyję, dekolt, nogi i dłonie). jest gęsta i tłusta - mnie akurat to odpowiada dobrze nawilża ma ładny zapach, choć ja wolę bezzapachowe. jest ok ale gdyby za tą cenę było 200ml - byłoby super
chiński kotku - tak, aby filtr działał, musi być go na skórze w ilości 2mg/cm skóry, czyli ok 1,5ml na twarz i 1ml na szyję nie wiem, jaki filtr zawiera iwostin i czy nie destabilizujesz go talkiem z pudru.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora