Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lek na trądzik bez recepty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 13:22   #24
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Cytat:
Napisane przez lotta19
Nie, to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u niej ze wzgladu na koszta( )...nie napisze czy pomogło bo nie stosowałam się do zasad..obecnie pozbyłam się trądziku...po pierwsze nie robiłam tego co mi przykazała ---> ze względu na makijaż co do którego miałam zakaz (taka słabość ) po drugie cena słusznie sobie liczy za usługi bo 40zł za wizyte...a co do leków to fakt faktem zineryt wysusza, ale nie powiedziałabym że differin aż tak bardzo. Przez dosłownie pare dni na noc stosowałam sam differin nie wysuszał tak jak zineryt, nie mówiąc że zamiast tego mnie tak po nim wysypało że nie wiedziałam gdzie się schować ...bardziej bym sądziła że brevoxyl...ale widać każda ma inny typ cery...właśnie co do mojej to jest bardzo tłusta fee, największa przyczyna wyprysków... moja dermakolog o tym wiedziała i stwierdziła że ma wysuszać skóre żeby złuszczyć naskórek itp itd....masz racje że co za dużo to nie zdrowo, ale w końcu to lekarz dermakolog, do którego mnie wiele osób namawiało twierdząc że jest świetna z dużym doświadczeniem i radzi sobie z takimi problemami...no cóż
Ja kiedy stosowałam Differin to skóra mi po prostu schodziła... Teraz przy Zinerycie nie mam takich problemów bo stosuję go razem z kremem i naprawdę widzę dużą poprawę. Trądziku już nie mam wcale, tylko czerwone plamki. Wczoraj wyszłam na dwór bez podkładu i koleżanka nie mogła uwierzyć że go nie mam. Skóra też się mniej przetłuszcza. Boję się jednak że wszystko wróci więc kiedy się skończy lato wracam do tetralysalu. Naprawdę bardzo pomaga mi też solarium. Może i niszczy się od tego skóra ale wolę mieć opaloną buźkę niż kłaść fluid na twarz, zwłaszcza teraz latem.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując