Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-11, 12:28   #1110
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez kaja1012 Pokaż wiadomość
I niestety uczulenie dopadło i mnie, po 5 miesiącach stosowania lakierów hybrydowych Neonail.

W sobotę wieczorkiem zrobiłam pazurki, w niedziele rano obudziłam się z mega swędzeniem. Nie skojarzylam, że to moze byc od lakierów, bo uzyłam pyłków holo z ali, które nie dały zadnego efektu wiec zaraz je usunęłam... Swędzące bąbelki z wodą posmatowałam lorinden'em, powiedzmy, że miałam spokój aż do bardzo poźnego wieczora, posmarowałam jeszcze raz. Wczoraj rano palce wygladały srednio, dalej swędziało i zauważyłam stwardnienie opuszka 1 palca. W ciagu dnia smarowałam tą maścią chyba 3x i uczulenie lekko zniknęło. Dla swiętego spokoju ściągnęłam hybrydy, poszłam do lekarza po skierowanie do dematologa i dostałam jeszcze maść Triderm jaką stosowałam 2x. Uczulenie powoli maleje, ale to działo się już wczoraj (nawet kiedy jeszcze miałam hybrydy)
Dodam, że zadnych zmian na paznokciach nie mam (jak na razie, ale czytałam, ze mogą pojawić się po 2-3 tyg). Czy to prawda ?

Na jak długo zrezygnować z hybryd? w taką porę roku chodzić z "gołymi" paznokciami to grzech...

Zastanawiałam się jeszcze nad tym, żeby może hybryde położyć na żel budujący paznokieć. co Wy na to ?
Żel nic nie pomoże. Ze swojej strony polecam wyleczyć palce, pazurki, sprzedać te hybrydy ktore do tej pory uzywalas, łącznie z plynami, wywalić pilniczki itp. Zainwestować w coś lepszego - shellac (oryginalny na ekert nails) lub kabos - gelike.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując