Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-19, 07:54   #1253
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Termalkę Uriage warto spróbować, bo jest naprawdę dobra i może poprawić nieco nawilżenie skóry, aczkolwiek ona na pewno nie rozwiąże problemu zaskórników.

Dołącz może antyoksydanty, nawet w formie suplementu, przede wszystkim wit. C. Problem nie zniknie od razu, ale za jakiś czas powinien się znacznie zmniejszyć.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



O proszę, ubiegłaś mnie Ja stosowałam, ale zamierzam ponownie formę syntetyczną, dochodziłam do 5 gramów na dobę, bardzo pomogła.
Cytat:
Napisane przez maria2255 Pokaż wiadomość
A ja na cerę (i nie tylko!) niedawno zaczęłam zażywać naturalną witaminę C z dzikiej róży w prawdziwie końskich dawkach (630 mg w 1 kapsułce) i powiem Wam, że cera z problematycznej i tłustej zmieniła mi się na normalną w ciągu około 2 tygodni! Poza tym lepiej śpię, wstaję rześka i lepiej się czuję, a o przeziębieniach mogę zapomnieć
mozecie jakies konkretne prodykty polecic?wlasnie skonczyl mi sie kwas askorbinowy w proszku i rozgladam sie za czyms innym
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując