Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-01, 12:16   #4
moonciaa
Raczkowanie
 
Avatar moonciaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: miasto grzechu i rozpusty
Wiadomości: 164
GG do moonciaa
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez Yin113 Pokaż wiadomość
A jak długo utrzymuje sie efekt na zębach po paskach crest?? na tych z blendamed pisze, ze do pół roku ale czytałam na różnych forach wiele opini, że ładny odcień znika już po 1-2 miesięcy..... no i jeszcze jedno pytanie te z crestu mają kilka rodzajów których ty używałach....(może wiesz czym sie róznią??) Zastanawiams ie terz czy wystąpiła u ciebie nadwrażiwość zębów i dziąseł podczas kuracji, albo po niej... bo po paskach blendamed podobno występuje prawie zawsze...
za pierwszym razem pamietam ze mialam wrazliwe dziąsła przez jakis czas ostatnio przeszłam kolejna kuracje i absolutnie nic uzywałam whitestrips classic rano i wieczorem przez tydzien Co do efektu to juz nei pamietam jak długo sie utrzymywał ja generalnei swoje zęby mam dosc biale a paski mi je rozjaśniają wiec kiedy odcien schodzi nawet tego nei wychwyciłam ale ja osobiscie jestem z nich zadowolona i pewnie za kolejny rok znów po nie sięgnę.
__________________
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera...
moonciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując