Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-16, 16:21   #3257
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja też poszłam sobie na wiosenny spacer, super jest aż się zgrzałam
nie wiedziałam o tych soczewkach dobrze, że piszesz, bo akurat się szykuję do kupna moich pierwszych tylko mam astygmatyzm na lewym oku i nie mogę nosić soczewek jednodniowych, na tą wadę zaczynają się od miesięcznych możesz mi jakieś polecić?

ooo dziękuję
jest piękna, taka kobieca, delikatna i te falbanki powiększają biust przydałaby mi się śliczna jest

hehe to dobrze, że Cię uświadomiła

ojoj ale rozbieżność spora między jednym okiem a drugim ja mam w lewym -0,75 a w prawym -0,5 i kiepsko widzę :/ nie lubię okularów, a jak wybrudzę to chodzę w takich brudnych przez tydzień, bo nienawidzę ich czyścić i nie znoszę też ich pucować tymi szmatkami, najlepiej mi się myje wodą z mydłem

wiesz co, w pierwszej chwili też pomyślałam, że to moje fotki ktoś wrzucił

śliczne kolorki, wszystkie 3
ja się jeszcze nie zdecydowałam na jaki pomaluję granatowy albo fuksja
haha jaki sposób

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

a ja się znowu nie wyspałam
od jakiegoś czasu bardzo się męczę z zasypianiem i stwierdziłam, że dość już tego, poszłam do apteki i kupiłam persen ziołowy na spanie...

i wiecie co?!
byłam w kauflandzie, bo chciałam kupić odżywkę albo maskę Herbala i NIE BYŁO!!!
to samo w drogerii Stars czemu ich nie ma?
a mnie się skończyły właśnie odżywki i już mam wizję, że jak jutro umyję włosy i jak żadnej nie użyję to mi wypadną albo zrobi się siano
podobne włoski macie

oho i mówiłam że nie wiedzieć czemu znikają

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yatta no poważnie 21,50zł płacę

Kitkulka
a Lady ostatnio pisała, że u niej też nie było maski herbala


Dziewczyny wrócić po ten kufer? http://sklep.cropp.com/odziez-damska.../pcreateddate# kolor czarny Wyjdzie mnie 30zł ze zniżką i w ogóle na żywo jest taki wielgachny dużo mi wejdzie, a do tej z Amisu pewnie niewiele
no właśnie u mnie w Rossmannie nie było ani w jednym ani w drugim ale w 3 były ostatnie 2 sztuki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora