Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne SILKNATURALS
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 21:24   #1178
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Dziękuje oczywiscie za zdjęcia hmmm musze naprawdę dokładnie przemyślec co zamówic Ale kuszPrzy pierwszym zamowniu chyba jest jakies kod na -5% o ile dobrze pamiętam więc żeby dostac te cienie musze zamówic 30$ czy więcej z racji tych 5%??
Wiem, że dziękujesz żartowałam z tym pałowaniem Kuszę, bo to mój ulubiony sklep. Tylko u nich znajduję kremy i sera, które mnie nie podrażniają. Mają mnóstwo odcieni szminek (pielęgnują usta, a nie wysuszają ) i cieni, Karen tworzy je w szalonych ilościach. Po ostatniej kolekcji szminek widać, że ciąża jej służy No i kontakt z Karen jest świetny. Jeszcze Lumiere lubię, a z Meow i Blusche tylko niektóre produkty. Nie wiem, dlaczego SN jest tak mało popularne na wizażu.

Jeśli koniecznie chcesz to trio, to warto chyba zapłacić najpóźniej w środę rano. Skoro promocja jest do czwartku, to w piątek będzie już chyba inny prezent, o ile data nie jest pomyłką. SN wysyła paczki w poniedziałki, środy i piątki. Prezent dostajesz taki, jaki dają w dniu wysyłki, a nie zamówienia.

Zapomniałam, że przy pierwszym zamówieniu był rabat Wydaje mi się, że wystarczy 30 $. Gdy przejdziesz do rachunku, najpierw będziesz miała podliczoną kwotę wraz z przesyłką, a potem dopiero pojawi się okienko na kody. Zerknęłam do moich zamówień, punkty za dokonane zakupy (points redeemed, te za wydane 100$) Karen odlicza od kwoty zamówienia, ale rabaty (discount coupons) od łącznej wraz z przesyłką, czyli bardzo korzystnie Będziesz więc miała 5% odliczone od całkowitej kwoty do zapłaty.

Nazwę wybranego cienia musisz wpisać w okienko do komentarzy przy płaceniu. Nie przegap go

Chcesz fotki Malibu Miss, czy mam się jutro polenić?
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując